FAQ - Pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wszystkich wydarzeń. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Poznań Pride Week 2023 trwać będzie od 24 czerwca do 2 lipca 2023 roku. Wydarzenia Poznań Pride Week będą miały miejsce w różnych lokalizacjach w całym mieście Poznań. Większość głównych wydarzeń, takich jak Marsz i koncerty, odbędzie się w centrum miasta. Szczegółowe informacje na temat lokalizacji znajdziecie TU.

Poznań Pride Week 2023 będzie obejmować różnorodne wydarzenia, takie jak parada równości, panele dyskusyjne, koncerty, wystawy, pokazy filmowe i wiele innych. Szczegółowy harmonogram i lista wydarzeń będą dostępne TUTAJ.

Większość wydarzeń w ramach Poznań Pride Week jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich. Jednak niektóre wydarzenia mogą wymagać wcześniejszej rejestracji lub zakupu biletu. Szczegóły poszczególnych wydarzeń dostępne są TUTAJ

KAŻDY. Nasze wydarzenie promuje równość, tolerancję i akceptację dla osób LGBTQ+ oraz wszystkich sojuszników i sojuszniczek. Wszyscy są mile widziani, aby świętować i wspierać różnorodność.

Poznań Pride Week jest organizowany z myślą o bezpieczeństwie i poszanowaniu wszystkich uczestników. Współpracujemy z odpowiednimi służbami i instytucjami, aby zapewnić bezpieczne środowisko dla wszystkich. W przypadku jakichkolwiek incydentów lub zagrożeń, prosimy natychmiast zgłosić to Wolontariuszom, abyśmy mogli podjąć odpowiednie środki. Rozpoznacie ich po koszulkach i identyfikatorach.

Zgłoszenia wolontariuszy na ten rok zostały już zakończone. Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc i zainteresowanie, zachęcamy do zapisów w przyszłym roku!